نــــــکـســـــــــــــــ ت تــــــــــیــــــــوی

نــــــکـســـــــــــــــ ت تــــــــــیــــــــوی 

 تلوزیون آینده | رسانه آزاد برای همه نکست تیوی یک طرح کامل از یک رسانه تلویزیونی فارسی زبان است که با شعار « تلویزیون آینده ، رسانه ایی آزاد برای همه » و با نگرش جدید و نوین در عرصه برنامه های تلویزیونی شروع بکار خواهد کرد ، نکست تیوی با چندین هدف کلی در راستای اصول درست رسانه ایی برای فارسی زبانان تاسیس خواهد شد . اهداف اصلی نکست تیوی بدین شرح می باشد :. . . به ادامه مطلب بروید

آزادی و استقلال رسانه ایی در عرصه تلویزیون و تولید محتوای سالم

2 – فرهنگ سازی صحیح با اتکا به تمدن پارسی با استفاده از رسانه

3 – برطرف کردن نیاز های ایرانیان از برنامه های تلویزیونی در موضوعات مختلف

4 – ایجاد شبکه ایی اجتماعی با استفاده از تلویزیون

5 – تدوین و اجرای جدید در تولید و پخش برنامه های تلویزیونی

نکست تیوی در تمامی زمینه های علمی ، فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ، ورزشی و …. ، و بدور از فضای سیاسی و مذهبی به تولید برنامه خواهد پرداخت و به موضوعات با دید تخصصی و حرفه ایی نگاه خواهد کرد و به صورت سرگرم کننده این برنامه ها را پخش خواهد نمود .

اهداف این شبکه کاملا روشن میباشد ، نکست تیوی آزادی در رسانه و همراهی در کنار مردم را از اصول خود میداند و برای اینکه بتواند رسانه ایی کامل و پویا برای ایرانیان باشد در همه ی زمینه ها و بخش ها برنامه ریزی صحیح و درستی انجام داده است .

نکست تیوی یک ایده جدید در رسانه های تلویزیونی خواهد بود که هم در نوع برنامه ها و هم در پخش آنها کاملا متفاوت با شبکه های دیگر خواهد بود ، یکی از جدید ترین ایده هایی که نکست تیوی مطرح کرده است که از اهداف آن هم محسوب میشود ، ایجاد شبکه ی اجتماعی (( همانند فیسبوک )) با استفاده از تلویزیون میباشد که با این ایده هرکسی میتواند برنامه های خود را از تلویزیون پخش نماید وبا یکدیگر در ارتباط باشند .

نکست تیوی راه موفقیت خود را همراهی مردم با خود می داند و به نوعی هر فرد را در تولید برنامه های خود سهیم می داند و با ایجاد ارتباط بسیار نزدیک با مخاطبین خود سعی دارد تا به این هدف برسد .

همانطور که قبلا از سوی این شبکه اعلام شد ، نام کامل این شبکه نکست تیوی پرشین میباشد که یک طرح از یک رسانه فارسی زبان است و توسط گروهی از علاقه مندان به رسانه پایگذاری شده است و طرح جامع آن بصورت کامل در فرمت نوشتار و تصویری در تمامی زمینه ها و بخش مورد نیاز برای تاسیس یک شبکه تلویزیونی ، تولید برنامه ها ، نحوه پخش و کارکنان شبکه آماده شده است .

« هر فرد ، گروه ، سازمان و یا ارگانی میتواند در تاسیس این رسانه با ما همراه باشد و از این طرح حمایت نماید »

نکست تیوی تحولی در رسانه های فارسی زبان خواهد بود که با تفکری مستقل و آزاد طراحی شده است و هر فرد ، گروه ، سازمان و یا ارگانی که مایل باشد از این طرح حمایت نماید کاملا از ان استقبال خواهیم نمود .

نکست تیوی برای تاسیس خود نیاز به هزینه های زیادی دارد که باید به صورت درست مدیریت شود ، قطعا هزینه های فردی از سوی ما جواب گوی تاسیس این شبکه تا حد ایده ال نمی باشد ،‌ از آنجایی که این شبکه در حد یک طرح برای عموم مطرح شده است نیازمند به یک حامی مالی یا همان اسپانسر دارد تا بتوان هزینه های مربوط به شبکه را تامین کرد .

نکست تیوی برای تحقق اهداف و ایده های خود نیازمند به یک اسپانسر قوی دارد که علاقه مند به کار رسانه باشد ، از همین رو هر فرد ، گروه ، سازمان و یا ارگانی اگر علاقه مند به حمایت از این شبکه « نکست تیوی » است در جلسه ایی حضوری ، طرح شبکه تلویزیونی نکست تیوی را برای آنان ارائه خواهد شد و اگر شرایط مورد موافقت طرفین قرار گرفت ، جهت همکاری قرار بسته میشود .

این نکته را حتما در نظر خواهیم داشت که نکست تیوی کاملا طرحی با اهداف مستقل رسانه ایی می باشد و به هیچ عنوان در جهت منافع فرد ، گروه ، سازمان و یا ارگانی عمل نخواهد کرد و تمامی حامیان خود را به عموم معرفی خواهد نمود و در کنار اهداف رسانه ایی خود در جهت تامین هزینه ها ی شبکه و سود دهی برای اسپانسر ها به کسب در آمد از طریق ساخت و تولید برنامه ها و همچنین تبلیغات تلویزیونی خواهد پرداخت .

اولین اقدام شبکه تلویزیونی نکست در راستا اهداف پنج گانه اش تاسیس یک شبکه تخصصی موزیک است که به پخش موزیک به زبان فارسی و انگلیسی بصورت 24 ساعته و همچنین برنامه های پیرامون موسیقی ایران و جهان با رویکردی نو و با نوع پخش جدید می پردازد .

تا انجام شدن تمام ساز و کار های مناسب جهت پخش از روی ماهواره شما عزیزان میتوانید از طریق سایت شبکه از آخرین اخبار شبکه مطلع شوید و برنامه های شبکه را بصورت آنلاین مشاهده نمایید .

ما به عنوان یک رسانه فارسی زبان اعتقاد داریم هنر و تمدن پارس باید جایگاه واقعی خود را در جوامع بین الملل بدست بیاورد تا نوع زندگی بشری را تحت تاثیر خود قرار دهد و این شبکه به عنوان یک ابزار کوچک برای تحقق این هدف تلاش خواهد کرد و صادقانه خواهیم گفت هیچ کس پشت این رسانه نخواهد بود جز تک تک شما ایرانیان تا در کنار هم رسانه ایی آزاد ، مستقل و انسانی برای آینده بسازیم

Advertisements

وەڵامێک بنووسە

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  گۆڕین )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  گۆڕین )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  گۆڕین )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  گۆڕین )

Connecting to %s

%d هاوشێوەی ئەم بلۆگەرانە: